Darmowe śledzenie statków Vesselfinder- Radarstatkow.pl

Darmowe śledzenie statków Vesselfinder

Vesselfinder to aplikacja, na której widoczne są statki, poruszające się w danym momencie po morzach i oceanach. Każda osoba, która interesuje się statkami i pokonywanymi przez nich trasami powinna się zapoznać z opcjami, które oferuje Vesselfinder – darmowe śledzenie statków. Vesselfinder sprawia, że każdy może śledzić statki w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest niezwykle prosta, dlatego też nikt nie będzie miał problemu z obsługą Vesselfinder. Na mapie dostępnej dzięki Vesselfinder darmowe śledzenie statków widoczne są zarówno statki w ruchu, jak również statki zacumowane w porcie.

Vesselfinder to mapa dzięki, której można kontrolować ruch statków. Każdy może sprawdzić, który rejon wód, albo który port jest w danej chwili najbardziej zatłoczony.

Czym jest aplikacja Vesselfinder

Vesselfinder to aplikacja, w której gromadzone są informacje na temat lokalizacji statków. Aplikacja umożliwiająca śledzenie statków jest całkowicie darmowa. Może z niej korzystać każdy nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Co najważniejsze Vesselfinder umożliwia śledzenie statków na żywo. Dlatego też chętnie korzysta z tego coraz więcej osób. Poza tym, że dzięki Vesselfinder można śledzić trasy poszczególnych statków na mapie, to aplikacja ta udostępnia użytkownikom również inne informacje.
Rozpoczynając swoją przygodę z Vesselfinder warto wiedzieć o kilku rzeczach. Przede wszystkim, aby rozpocząć śledzenie statku wystarczy kliknąć na mapie w dowolny znacznik, wówczas po lewej stronie pojawią się informacje na temat tego konkretnego statku. Poza nazwą i typem statku, widoczne jest także zdjęcie statku. Jeśli jednak interesuje Cię konkretny statek, ale masz problem z jego odszukaniem na mapie, możesz w prawym górnym rogu w okienku szukaj wpisać nazwę statku, albo numer MMSI lub IMC i wyświetlą się informacje na temat poszukiwanego statku, wraz z jego oznaczeniem na mapie. Za pomocą „+” i „-” można zbliżać i oddalać mapę, więc bez problemu możesz ją przybliżyć i obserwować tylko pewien wycinek wód.

Vesselfinder – jakie można uzyskać informacje?

Vesselfinder darmowe śledzenie statków dostarcza każdemu użytkownikowi szczegółowych informacji na temat statku, roku jego budowy i rozmiarów. Możesz spisać sobie numer IMO oraz MMSI i kiedy następnym razem będzie Cię interesował ten statek, wystarczy że wpiszesz któryś z numerów w pole wyszukiwania i dowiesz się, gdzie on się znajduje w danej chwili. Można bez problemu dowiedzieć się o celu podróży statku i odwiedzonych do tej pory portach. Ponadto pojawiają się informacje o kursie statku, jego prędkości, aktualnym zanurzeniu. Aplikacja Vesselfinder darmowe śledzenie statków pozwala także na wyznaczenie trasy statku. Dzięki tej funkcji można prześledzić trasę statku od portu, z którego wypłynął aż do portu docelowego.
Każdy użytkownik Vesselfinder ma możliwość wejścia w szczegóły, gdzie wyświetli się jeszcze więcej informacji m.in. dokładne współrzędne statku. Do uzyskania wszystkich powyższych danych nie ma konieczności zakładania konta. W każdej chwili można rozpocząć swoją przygodę z Vesselfinder i śledzeniem statków. W aplikacji Vesselfinder istnieje również możliwość dodawania zdjęć, jednak ta funkcja dostępna jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.
Jeśli jednak kogoś nie interesują statki na morzu, a ciekawi Was jak wygląda sytuacja w konkretnym porcie, to taka funkcja również jest dostępna w Vesselfinder. Na mapie wyświetlą się wszystkie statki zacumowane w porcie i te, które właśnie do niego wpływają. Po przybliżeniu mapy na dany port widoczna jest także ikona kotwicy, a po jej kliknięciu pojawiają się szczegółowe informacje na temat konkretnego portu. Użytkownicy korzystający z tej funkcji dowiedzą się o dokładnych współrzędnych portu, jego wielkości i rodzaju, a także wielkości statków jakie mogą zacumować w tym porcie.

Vesselfinder – darmowe śledzenie statków dla każdego!

Z aplikacji Vesselfinder może korzystać naprawdę każdy, tym bardziej że aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Jeśli posiadasz urządzenie z dostępem do Internetu to możesz rozpocząć swoją przygodę ze śledzeniem statków. Podróżowanie statkami staje się coraz bardziej popularne, a dzięki aplikacji Vesselfinder można śledzić, czy nasi bliscy zacumowali w porcie, albo gdzie w danym momencie się znajdują. Rozpoczynając zabawę z Vesselfinder możesz skupić się wyłącznie na Morzu Bałtyckim i tym jakie statki wpływają do polskich portów. W bardzo szybki sposób uzyskasz informacje jakie tatki zacumowały w polskich portach, a jakie do nich wpływają, skąd płyną i z jaką prędkością. Podczas korzystania z aplikacji Vesselfinder użytkownicy mają wolną rękę i sami decydują co będą obserwować w danym momencie, czy skupią się na statkach, które wpływają do portu, czy na tych które z niego wypływają, czy może ciekawsze będzie obserwowanie statków pływających po oceanach.
Aplikacja Vesselfinder darmowe śledzenie statków jest skierowane do hobbystów i ludzi, którzy chcą w ciekawy sposób spędzić swój wolny czas.